Головна
Нові надходження, грудень Друк e-mail

alt

Вони змінили світ / уклад. І. Ю. Левашова — Донецьк: ТОВ В735 «Глорія Трейд», 2011. — 704 с.

Чи може одна людина змінити цілий світ? Може, й історія знає багато таких прикладів. Александр Македонський, Юлій Цезар, Галілей, Колумб, Ейнштейн, То­мас Едісон, Авіценна, Шекспір, Чарлі Чаплін, Юрій Гагарін та Леонардо да Вінчі — великий полководець і Геніальний політик, великі вчені та авантюрний мандрівник, неперевершений драматург і невгамовний комік, підкорювач космосу та найзагадковіший живописець і винахідник вони жили в різний час й у різних частинах світу, і тільки Александр ставив за мету завоювати світ. Однак про них усіх можна сміливо сказати: вони змінили світ — кожен по-своєму, кожен у своїй сфері, і зав­дяки їм ми почали інакше жити, інакше мислити, інакше розуміти прекрасне...

Видання розраховане на широке коло читачів.

Детальніше...
 
Єфимець Віра Друк e-mail

altВіра Станіславівна Єфимець (Чудінович) народилася 28 жовтня 1957 року в селі Зелень Дубровицького району на Рівненщині.

Після закінчення Березнівського лісного технікуму працювала на різних посадах в лісовому та сільському господарствах. По закінченню Дубенського училища культури - бібліотекар Зеленської загально­освітньої школи І-ІІ ступенів.

Вірші писала зі шкільних років. Друкувалася в періодичних виданнях, альманахах. Є членом Дубровицького районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина».

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...
 
Слободзян Оксана Друк e-mail

altОксана Семенівна Слободзян (Куришко) народилася 2 липня 1965 року в с.Залужжя Дубровицького району. Друкується в газетах "Дубровицький вісник", "Вільне слово", "Наш край".

"По дорозі до щастя" - краща книга авторки.

Планку щастя кожен виставляє собі сам, у кожного своє уявлення про нього.
Я підняла цю планку надто високо. Енергійна, впевнена в собій амбітна, хотіла всього й одразу.

Детальніше...
 
Книжкова виставка «Культура землеробства – запорука високих врожаїв» Друк e-mail

Книги в тимчасове користуванняЗ метою покращення роботи працівників агропромислового комплексу регіону Рівненська обласна бібліотека підготувала і передала в тимчасове користування Дубровицькій районній бібліотеці протягом одного місяця з 01.12.2012 по 31.12.2012 року літературу на тему: «Культура землеробства – запорука високих врожаїв», з питань: розвиток ринкових земельних відносин України, грунти України: склад і властивості, землеробство, як провідна галузь сільськогосподарського виробництва.

Детальніше...
 
Семінар бібліотечних працівників району «Планування і звітність бібліотек району» Друк e-mail

Семінар бібліотечних працівників7 грудня в районному будинку культури  відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Планування і звітність бібліотек району». Семінар відкрила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Пасько М.І., яка проінформувала бібліотекарів району про шляхи розвитку закладів культури  на наступний рік. Директор Дубровицької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек  Ромаш М.І. відмітила реалізацію інноваційного процесу в бібліотеках, розповіла про головні завдання і напрямки роботи.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня313233343536373839НаступнаКінець»

Сторінка 31 з 39
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 32 гостей на сайті