Головна
«Поезія - торкається душі» Друк e-mail

altПоезія...Вона покликана хвилювати,да вати насолоду,плекати високі почуття,збагачувати духовність. Поезія,як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини . На 30-ій сесії ЮНЕСКО встановлено Всесвітній день поезії - свято,яке відзначається щороку і вперше було відзначено 21 березня 2000 року. А з 2004 року почало відзначатись в Україні.

Детальніше...
 
Інтерактивна конференція "Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів" Друк e-mail

Інтерактивна конференція 27 березня відбулася інтерактивна конференція на тему: «Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідіву Рівненській області» за участю спеціалістів Головного управління соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації.

На конференцію були запрошені спеціалісти  управління праці та соціального захисту населення в Дубровицькому районі Будкевич В.А., Позняк М.В., територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів: Берестень Л.М., Федорчук Т.П., голова  Дубровицької первинної організації УТОГ Шиловець Г.В. та окремі категорії населення, які мають інвалідність.

Детальніше...
 
Літературно-музичний вечір «Мужній, прекрасна наша мово» Друк e-mail

altДо Міжнародного дня рідної мови в районному будинку культури проведено літературно-музичний вечір «Мужній, прекрасна наша мово», організований центральною районною бібліотекою за участю активних читачів бібліотеки.

У світі існує понад 6 тисячмов.  Кожна  мова  неповторна.  Як не існує веселки  без різнобарв’я  кольорів, так  не існує людства без барвистого вінка мов, однією з кращих квіток  якого є наша українська мова - державна мова України, яку оспівано у віршах відомих поетів, прозаїків. Розпочали вечір читці: Олександра Дячук, Єлизавета Бондаренко, Максим Дука та Олександр Голяка.

Детальніше...
 
Книжкова виставка-портрет «Згадаймо їх поіменно!» Друк e-mail

«Згадаймо їх поіменно!» - книжкова виставка-портретВійни закінчуються, а історія вічна. Відійшла в історію і афганська війна.

Героїчна і трагічна не тільки із-за обелісків, вона продовжувалася у два рази довше, ніж Велика Вітчизняна. Ніколи і нікому не оголошена, вона вимагає глибокого переосмислення.

Та ще довго хвилюватимуть всіх нас голоси полеглих і живих – війни не минають безслідно.

Тому нехай наша пам’ять прокручує: що було? як було? і чи так це було?

Дорогою ціною розплатилися наші хлопці за інтернаціональний обов’язок. Ціною власного життя.

Детальніше...
 
«Їх юних сміливців лиш жменька була – із серцем зі сталі і духом з граніту» Друк e-mail

altКрути – сумна, але славетна сторінка нашого літопису! У січні 1918 року саме сила національної ідеї покликала молодь і студентство столиці новонародженої Української Народної Республіки стати на захист рідної країни.

Подвиг і самопожертва цих юнаків – дороговказ всім наступним поколінням.

Матеріали представлені на книжковій виставці «», що діє на абонементі, документальні розповіді, невідомі і маловідомі документи, матеріали, свідчення, спогади учасників про героїчну подію нашої історії бою під крутами.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 31 з 41
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 67 гостей на сайті