Головна
Єфимець Віра Друк e-mail

altВіра Станіславівна Єфимець (Чудінович) народилася 28 жовтня 1957 року в селі Зелень Дубровицького району на Рівненщині.

Після закінчення Березнівського лісного технікуму працювала на різних посадах в лісовому та сільському господарствах. По закінченню Дубенського училища культури - бібліотекар Зеленської загально­освітньої школи І-ІІ ступенів.

Вірші писала зі шкільних років. Друкувалася в періодичних виданнях, альманахах. Є членом Дубровицького районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина».

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...
 
Слободзян Оксана Друк e-mail

altОксана Семенівна Слободзян (Куришко) народилася 2 липня 1965 року в с.Залужжя Дубровицького району. Друкується в газетах "Дубровицький вісник", "Вільне слово", "Наш край".

"По дорозі до щастя" - краща книга авторки.

Планку щастя кожен виставляє собі сам, у кожного своє уявлення про нього.
Я підняла цю планку надто високо. Енергійна, впевнена в собій амбітна, хотіла всього й одразу.

Детальніше...
 
Книжкова виставка «Культура землеробства – запорука високих врожаїв» Друк e-mail

Книги в тимчасове користуванняЗ метою покращення роботи працівників агропромислового комплексу регіону Рівненська обласна бібліотека підготувала і передала в тимчасове користування Дубровицькій районній бібліотеці протягом одного місяця з 01.12.2012 по 31.12.2012 року літературу на тему: «Культура землеробства – запорука високих врожаїв», з питань: розвиток ринкових земельних відносин України, грунти України: склад і властивості, землеробство, як провідна галузь сільськогосподарського виробництва.

Детальніше...
 
Семінар бібліотечних працівників району «Планування і звітність бібліотек району» Друк e-mail

Семінар бібліотечних працівників7 грудня в районному будинку культури  відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Планування і звітність бібліотек району». Семінар відкрила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Пасько М.І., яка проінформувала бібліотекарів району про шляхи розвитку закладів культури  на наступний рік. Директор Дубровицької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек  Ромаш М.І. відмітила реалізацію інноваційного процесу в бібліотеках, розповіла про головні завдання і напрямки роботи.

Детальніше...
 
Інтерактивна конференція Друк e-mail

alt3 грудня о 10 годині в приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки відбулася інтерактивна конференція за участю спеціаліста Головного управління соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації (до Міжнародного дня інвалідів),тож в інтернет-центр центральної районної бібліотеки до участі у  скайп-конференції  були запрошені інваліди та соціальні працівники а також зацікавлена  аудиторія.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня313233343536373839НаступнаКінець»

Сторінка 31 з 39
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 85 гостей на сайті