Головна
Історичними стежками Дубровиці Друк e-mail

Першою писемною згадкою 1005 року наше місто завдячує розпорядженню Володи­мира Святославовича стосовно заснування Туровської єпархії, де в переліку приданих їй "градів" вказана Дубровиця, altщо таким "узако­нювало" її міський статус. Володимир Мономах же доводився Володимиру Великому правнуком, а, в свою чергу, дубровицькі князі Гліб і Олександр жили вже за прав­ління у Києві його правнуків -"Мономашичів",з котрими стикалися в своєрідних колізіях, і це при тому, що всі вони належали до єдиної прав­лячої династії Рюриковичів - тільки до різних її сильно розгалужених родин.

Детальніше...
 
Голодомор - невиплакані сльози України Друк e-mail

altНа вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу 1932 - 1933 років в Україні , в бібліотеці діють тематичні виставкиalt

 
Розвиток туризму краю послугами публічної бібліотеки Друк e-mail

alt18 жовтня на базі Дубровицької центральної районної бібліотеки відбувся регіональний семінар-практикум «Розвиток туризму краю послугами публічної бібліотеки». З вітальною ремаркою перед присутніми виступили Наталія Мозоль, начальник відділу культури і туризму Дубровицької РДА та Павло Ващишин , заступник голови райдержадміністрації. Розпочала роботу семінару Валентина Ярощук, директор Рівненської ОУНБ.

Детальніше...
 
Підсумки роботи за 2017 рік Друк e-mail

 
Зупинимо булінг разом! Друк e-mail

  В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» розпочалась просвітницька кампанія #СтопБулінг. 

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 4 з 43
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 20 гостей на сайті